Sbor dobrovolných Hasičů Věž Vás zve na již 8. ročník soutěže v požárním útoku O pohár Starosty Obce Věž a na 4. kolo Havlíčkobrodské Ligy v Pú 2011. Soutěž se bude konat tak jako každý rok poslední sobotu v měsíci červenci a to tedy 30.7.2011 od 12:00 na fotbalovém hřišti.Pro soutěžící bude připravena kvalitní travnatá trať se zámkovou dlažbou kolem základny. Finanční odměny a hodnotné ceny. Soutěžit se bude dle pravidel Havlíčkobrodské Ligy pro rok 2011 v kategorii muži,ženy . Diváci se můžou těšit na kvalitní podívanou na nejlepší družstva nejen z Havlíčkobrodska . Po dobu soutěže bude připraveno občerstvení ,pečené selátko ,palačinky na mnoho způsobů a dobré pití. Pro všechny možnost vydovádění na trampolíně nebo aquazorbingu . Předpokládaný konec soutěže je v 17:00 . Večer již tradiční taneční letní parket kde nám k poslechu a tanci zahraje neúnavná kapela POLYVOX.

 

 
Rezervace pořadí
Pozvanka2011

Zobrazit místo sdhvez na větší mapě

 

 

Fotogalerie z minulého ročníku